Kategorie Nezařazené

Do Ivančic autobusem0

Jedeme do Vanglu!!!
Podařilo se zajistit velký autobus do Ivančic, kde odehraje náš A tým mužů utkání proti vedoucímu týmu tabulky. Podporu všech fanoušků by si naši borci zasloužili, proto neváhejte a přidejte se k nám v neděli 5.11.2017 odjezd ve 13:30 hod. od sportovní haly na Obřanské 13. Brno.

Číst dále

Autobus do Velmezu0

V sobotu 14.10.2017 v 15:00 hodin odjezd od Sportovní haly. Autobus je vícemístný, takže uvítáme zájem fanoušků.
V minulém kole porazili hráči Ivančic na domácí půdě Velké Meziříčí o 13. Pojďme naše borce povzbudit, ať se jim i nadále daří!
za FANS Mirka

Číst dále

Házenkáři míří za postupem0

Minulý rok se házenkáři z maloměřického Sokola umístili na druhé příčce. Nadcházející sezónu však míří ještě výš. „Cílem do nové sezóny je vyhrát soutěž a poprat se o postup do první ligy,“ říká Musil.

 Kromě tvrdé letní přípravy a širokému kádru jim k úspěchu bude pomáhat dvojice dvoumetrových spojek, které do Maloměřic přestoupily z extraligového Králova Pole. Lukáš Weintritt, odchovanec Vsetína, již vyhrál extraligu s Jičínem a vyzkoušel si angažmá i v Hranicích. Tomáš Musil zase od dorosteneckého věku pravidelně nastupoval za Králova pole, kde společně s Weintrittem tvořili sehraný obranný val.

 „Tomáš a Lukáš mají bohaté zkušenosti z nejvyšší soutěže a určitě nám pomůžou zkvalitnit hru vepředu i vzadu...

Číst dále

Sportovní hala hostí prestižní poháry0

Sportovní hala bude pod náporem nejrůznějších sportovních událostí. Na moderní palubovce se vystřídá mezinárodní turnaj fotbalové Zbrojovky, ligové zápasy futsalistů a florbalistů, mládežnické turnaje házenkářů a v neposlední řadě konečná fáze házenkářského poháru.

„Jsme strašně rádi, že se hala víc a víc zaplňuje i mezinárodními turnaji a získává tak stále lepší pověst. Vděčíme za to vynikajícímu zázemí a organizačnímu zabezpečení akcí. I proto  je o halu od ledna do dubna dvojnásobný zájem, než jaká je její kapacita,“ uvedl hospodář maloměřického Sokola Aleš Kolář.

Koncem ledna upře házenkářská veřejnost veškerou svou pozornost právě do Maloměřic...

Číst dále

Majlontská hala bude centrem moderní házené0

Sportovní halu v Maloměřicích navštíví před Vánocemi házenkářský trenér slovenských reprezentantek Dušan Poloz. Na svém semináři bude školit trenéry, jak využít nově zavedené pravidlo, kdy brankáře útočícího týmu vystřídá hráč do pole. Trenér Poloz tak na svém semináři odprezentuje nové herní variace a šablony, které naplno využívají všech aspektů moderní házené.

„Nikdy neodmítnu možnost předávat zkušenosti. Házená mi toho dala opravdu moc a tímto způsobem jí to chci vrátit,“ uvedl Poloz, kterému na semináři budou asistovat maloměřičtí házenkáři.

Dušan Poloz je zkušený trenér, který kromě slovenského národního týmu trénuje také norské mužstvo FK Follo, s jehož juniorským týmem vyhrál v roce 2008 norský šampionát...

Číst dále