Kategorie Vedení

Boj o 1 ligu vrcholí! Nenechte si ujít sobotní poslední zápas sezóny 2017/20180

baraz-odveta

Číst dále

Nejočekávanější utkání sezóny se blíží – baráž o 1 ligu !!0

baraz

Číst dále

Souboj prvního s druhým !0

Dlouho očekávaný zápas sezóny se již nezadržitelně blíží !

Již tuhle sobotu změří Majlont síly s největším soupeřem v boji o 1 místo tabulky Ivančicemi. I přes pohodlný 5 bodový náskok v tabulce bude potřeba umístění potvrdit vítězstvím a vrátit tak Ivančicím podzimní 1 gólovou porážku.

Udělejte si čas a přijďte se podívat v sobotu v 11:00 na nejlepší týmy 2 JM ligy házené mužů !

vangl

Číst dále

Pozvánka na sobotní hrací den0

 

Dovolujeme si Vás pozvat na další kolo 2. ligy házené mužů . Přijďte podpořit Majlont na cestě za dalšími dvěma body a udržením prvního místa v tabulce.

 

Věříme v co nejvyšší diváckou kulisu.

majlont-velmez-1

Číst dále

Turnaj minižáků0

minizaci

Číst dále

Pozvánka na Valnou hromadu0

valna_hromada

Číst dále

Výsledky víkendových turnajů našich mládežnických celků0

Turnaj minižáků JmkSH

V sobotu 27. ledna se v naší hale uskutečnil další turnaj dle rozpisu krajského svazu házené v kategorii minižáků a přípravky. Starší kategorie minižáků se zúčastnily týmy z Telnice, SKKP Brno, Měnína a domácích Maloměřic. Kategorie je limitována na ročníky narození 2007 -2008.

Domácí tým hrál skoro v plné sestavě: Adam Lukáš, Jáchym Poláček, Vojtěch Tomáš, David Rožnovský, Tobiáš Friedl, Taha Ghazal, Šimon Nejezchleb, David Rožnovský a týmu pomohla i starší Petra Klusáčková. Týmu chyběl pouze Šimon Sperát, kterému se kryl termín turnaje s aktivní rekreací na lyžích a tak na svoji premiéru na hřišti musí počkat do dalšího turnaje.

Naši hráči se chtěli v domácím prostřední pořádně předv...

Číst dále

Pozvánka na zápas mladšího dorostu0

Dovolujeme si vás pozvat v sobotu 7.10.2017 od 9:00 hod. do sportovní haly v Maloměřicích, kde se odehraje mistrovské utkání ml. dorostu.  který hostí tým TJ Dolní Cerekev, který v minulém kole doma porazil tým HK Ivančice o 4 branky. Tým Cerekve je pro náš tým hratelný a tudíž si právem můžeme pomýšlet na letošní první výhru. Přijďte naše kluky povzbudit a pomoct jim v domácím prostředí konečně bodovat. Těšíme se na vaši návštěvu.

Autor: Ivo Škrdlant

Číst dále

Příspěvky – podzim 20170

Částka

MUŽI 1.800,- Kč

ŽÁCI 1.500,- Kč

  • Termín úhrady: do 20.10.2017
  • Číslo účtu: 107-6503840287/0100
  • Variabilní symbol: rodné číslo před lomítkem

Do zprávy příjemci nutno uvést jméno kvůli identifikaci platby!

 

Děkujeme za včasnou úhradu !

 

Číst dále

Pozvánka – 5. kolo JM ligy0

cerekev

Číst dále

Pozvánka – Český pohár 2. kolo0

zeravice

Číst dále

Majlontská motivačka !0

Dlouho očekávaná Majlontská motivační píseň "Majlont song" je konečně tady !!Číst dále

Letní tábor a přípravné soustředění mládeže – srpen 20170

Připravili jsme letní házenkářské soustředění pro mladší dorost a starší žáky a také letní sportovní tábor pro mladší žáky.Číst dále

!Pozvánka na utkání o druhé místo!0

18077344_10208645906614033_4635316941736513437_o

Číst dále

Valná hromada jednoty – 7.4.2017 ; 17,00 hod0

V článku dále máte pozvánku s programem valné hromady. Přijďte si poslechnout, co důležitého se událo v minulém roce a samozřejmě také společně schválit rozpočet a cíle roku letošního.Číst dále

Komentář: Rozdíl mezi fanouškem a žlučovodem0

Jedna věc je zakřičet na rozhodčího za vyhroceného stavu a při sporném okamžiku. Rozmohl se nám však takový nešvar, že je rozhodčí kokotován od první minuty. Každý jeho krok je posuzován davem bystrých expertů a moudrých analytiků, přičemž je zcela irelevantní, co se ve skutečnosti odehrává na hřišti.Číst dále

Úrazové pojištění0

Od roku 2017 dochází ke změně pojistné smlouvy o úrazovém pojištění, kterou ČOV podepsal se společností Kooperativa, a. s. V článku ČSH najdete všechny příslušné formuláře pro hlášení úrazů vzniklých od roku 2017, tedy už dle nové smlouvy, stejně jako formuláře a postupy pro uplatnění pojistných událostí v letech 2013-2016, tedy dle staré smlouvy s VZP.

Zde jsou také informace pojištění Sokolu. Plnění za úraz se může uplatňovat z obou pojistek. Tyto důležité odkazy budou umístěny v pravém sloupečku webu, aby byli neustále k dispozici.

Číst dále

Maloměřické děti baví házená0

I když to jednu dobu vypadalo, že kvůli špatným podmínkám a nedostatečnému vybavení nedokáže házená přilákat mladé hráče, v posledních sezónách se v Maloměřicích postupně obnovily tři týmy žákovských kategorií a to právě díky kvalitnímu zázemí a profesionalizaci týmových trenérů. Je tak patrné zlepšení nejen u týmů dospělých, ale krůček po krůčku narůstá i progres mezi házenkářskými žáky.

Pro maloměřický sport je také důležitá nově založená házenkářská přípravka. Ta v pondělí a ve středu od 15:30 do 17:00 trénuje nejen základní házenkářské schopnosti, ale také učí děti koordinaci a základy gymnastiky. A jako zpestření jsou některé tréninky věnovány i judu...

Číst dále

V boji o titul přichází Maloměřicím posily0

Sportovní hala již tradičně poskytuje útočiště maloměřickým házenkářům. Zájem o házenou je dokonce takový, že maloměřický klub dokáže postavit dva týmy mužů. Áčko hraje o špici 2. ligy a béčko o nejvyšší příčky jihomoravské divize. Do jarní části navíc mohou zasáhnout i kvalitní posily.

Z Norska se vrací Tomáš Havíř, který před lety hájil barvy nejen Maloměřic, ale třeba i extraligových Lovosic. Dalšími posilami jsou Marek Antes a Martin Veřmířovský z extraligové Kopřivnice a prvoligový Tomáš Osoba z Náchoda.

„Tým je dostatečně široký a kromě pravého křídla máme na každém postu na výběr minimálně ze čtyř hráčů,“ vysvětlil trenér Vít Musil jednu ze základních příčin maloměřického dosavadního úspěchu v sezóně...

Číst dále

Sportovní jaro již v únoru0

Sportovní kalendář je neúprosný, a tak pro maloměřické házenkáře začíná jarní část ligy už v únoru. Hráče čeká hned z kraje ostrý ligový start proti městskému rivalovi z Juliánova. První zatěžkávací test tak ukáže, zda je úmysl atakovat první příčku utopii nebo možnou realitou. „I když jsme na podzim ztratili pět bodů, budeme chtít ligu vyhrát. Pokud bychom na konci sezóny byli horší než třetí, bylo by to zklamání,“ zhodnotil trenér Vít Musil.

Maloměřičtí se střetnou s Juliánovem na domácí palubovce v roli favorita. A jak dodal Musil, v zápase i v celé lize rozhodne také domácí atmosféra. „Celý tým si podpory fanoušků moc cenní. Motivuje nás to k profesionálnějšímu přístupu.“ Brněnské derby proběhne 18. února v 10:30...

Číst dále

Rozhovor: Vít Musil0

Před začátkem jarní sezóny vám přinášíme názory a vize trenéra Víta Musila. Číst dále