V boji o titul přichází Maloměřicím posily0

Sportovní hala již tradičně poskytuje útočiště maloměřickým házenkářům. Zájem o házenou je dokonce takový, že maloměřický klub dokáže postavit dva týmy mužů. Áčko hraje o špici 2. ligy a béčko o nejvyšší příčky jihomoravské divize. Do jarní části navíc mohou zasáhnout i kvalitní posily.

Z Norska se vrací Tomáš Havíř, který před lety hájil barvy nejen Maloměřic, ale třeba i extraligových Lovosic. Dalšími posilami jsou Marek Antes a Martin Veřmířovský z extraligové Kopřivnice a prvoligový Tomáš Osoba z Náchoda.

„Tým je dostatečně široký a kromě pravého křídla máme na každém postu na výběr minimálně ze čtyř hráčů,“ vysvětlil trenér Vít Musil jednu ze základních příčin maloměřického dosavadního úspěchu v sezóně.

A-tým hraje na domácí palubovce v sobotu 4. března s Napajedly a 18. března s Prostějovem. A jelikož jsou oba soupeři ve středu tabulky, budou třetí Maloměřice hájit roli favorita. Skvělou formu tým prokázal i výhrou Zimního poháru. Tým však také vítězně vkročil do jarní části ligy, když porazil Juliánov o jedenáct branek (33:22).

Odpovědět