Starší žáci0

st_zaci_2016

Mamut Cup 2017

Rozlosování soutěže Jm.liga 2017/18

Ko. Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1 so 09.09. 16:20 starší Žáci
Telnice 16:28
2 ne 17.09.  13:30 Kuřim A starší Žáci 27:16
3 so 23.09. starší Žáci volno
4 so 30.09. 16:30 Kuřim B starší Žáci 21:22
5 so 07.10. starší Žáci volno
6 ne 15.10. 16:30 Újezd u/B starší Žáci  32:17
13 so 21.10. 14:00 Sokolnice starší Žáci  30:15
7 03.11. 18:00 Juliánov starší Žáci  26:20
8 so 04.11. 13:30 Ivančice starší Žáci  23:10
9 17.11. 10:20 starší Žáci Bohunice  14:30
10 so 18.11. starší Žáci volno
11 út 28.11. 18:00 SKKP Brno starší Žáci  31:19
12 so 02.12. 15:20 starší Žáci Hustopeče  8:32
14 ne 11.03. 13:30 Telnice starší Žáci
15 so 24.02. 14:20 starší Žáci Kuřim A
16 so 03.03. volno starší Žáci
17 so 17.03. 16:20 starší Žáci Kuřim B
18 so 24.03. volno starší Žáci
19 so 07.04. 16:20 starší Žáci Újezd u/B
20 so 14.04. 10:45 Juliánov starší Žáci
21 so 21.04. 16:20 starší Žáci Ivančice
22 ne 29.04. 09:30 Bohunice starší Žáci
23 ne 06.05. volno starší Žáci
24 so 12.05. 14:20 starší Žáci SKKP Brno
25 ne 20.05. 11:00 Hustopeče  starší Žáci
26  so 26.05. 10:30 starší Žáci  Sokolnice

Tabulka

Pořadí Tým Z V R P skóre B
1 Házená L.Hustopeče 15 13 1 1 465 : 329 27
2 Handball Brno 15 13 0 2 498 : 349 26
3 SK Kuřim A 14 9 1 4 341 : 284 19
4 Telnice 14 9 1 4 399 : 385 19
5 Bohunice 15 7 0 8 360 : 356 14
6 Újezd u Brna 14 6 0 8 425 : 455 12
7 Sokolnice 15 3 2 10 368 : 439 8
8 Ivančice 14 1 1 12 292 : 409 3
9 Juliánov 14 1 0 13 304 : 446 2
10 SHC Maloměřice 0 0 0 0 0 : 0 0
11 SK Kuřim B 0 0 0 0 0 : 0 0

Soupiska + Statistika

Jméno RN Zápasy-% TrJ Říj.-% TrJ List.-% Celkové úsilí pro tým
Čermák Ondřej 2003 10/10-100 9/11-82 12/12-100 94
Dunaj Jiří 2003 10/10-100 9/11-82 10/12-83 88
Dunaj Vojtěch 2003 10/10-100 9/11-82 10/12-83 88
Kraus Dominik 2003 4/10-40 0/11-0 0/12-0 13
Doležel Jiří 2004 10/10-100 11/11-100 12/12-100 100
Hrnčiřík Patrik 2004 9/10-90 6/11-55 10/12-83 76
Stodola Jakub 2004 2/10-20 3/11-27 4/12-33 27
Šudák Marek 2004 10/10-100 7/11-64 5/12-42 67
Vobr Lukáš 2004 8/10-80 8/11-73 6/12-50 68
Psota Tomáš 2006 4/10  -  -

Trenéři

Bohatec Jiří

  • tel.: 605 524 375
  • e-mail: j.bohatec@centrum.cz

Trněný Pavel

  • tel.: 603 572 475
  • e-mail: majlont@volny.cz

Tréninky

  • Út: 16:30-18:00 (Hala SHC Maloměřice)
  • St: 17:00-18:00 (Hala SHC Maloměřice)
  • Pá: 17:00-18:30 (Hala SHC Maloměřice)

Odpovědět