Starší žáci0

st_zaci_2016

Mamut Cup 2017

Rozlosování soutěže Jm.liga 2017/18

Ko. Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1 so 09.09. 16:20 starší Žáci
Telnice 16:28
2 ne 17.09.  13:30 Kuřim A starší Žáci 27:16
3 so 23.09. starší Žáci volno
4 so 30.09. 16:30 Kuřim B starší Žáci 21:22
5 so 07.10. starší Žáci volno
6 ne 15.10. 16:30 Újezd u/B starší Žáci  32:17
13 so 21.10. 14:00 Sokolnice starší Žáci hala Telnice
7 ne 29.10 16:20 starší Žáci Juliánov
8 so 04.11. 13:30 Ivančice starší Žáci
9 so 11.11. 14:20 starší Žáci Bohunice
10 so 18.11. starší Žáci volno
11 ne 26.11. 14:00 SKKP Brno starší Žáci
12 so 02.12. 15:20 starší Žáci Hustopeče
14 ne 18.02. 13:30 Telnice starší Žáci
15 so 24.02. 14:20 starší Žáci Kuřim A
16 so 03.03. volno starší Žáci
17 so 17.03. 16:20 starší Žáci Kuřim B
18 so 24.03. volno starší Žáci
19 so 07.04. 16:20 starší Žáci Újezd u/B
20 so 14.04. 10:45 Juliánov starší Žáci
21 so 21.04. 16:20 starší Žáci Ivančice
22 ne 29.04. 09:30 Bohunice starší Žáci
23 ne 06.05. volno starší Žáci
24 so 12.05. 14:20 starší Žáci SKKP Brno
25 ne 20.05. 11:00 Hustopeče  starší Žáci
26  so 26.05. 10:30 starší Žáci  Sokolnice

Tabulka

Pořadí Tým Z V R P skóre B
1 Újezd u Brna 5 5 0 0 181 : 126 10
2 Házená L.Hustopeče 5 5 0 0 159 : 119 10
3 Handball Brno 5 4 0 1 149 : 106 8
4 SK Kuřim A 5 3 0 2 116 : 98 6
5 Juliánov 3 2 0 1 94 : 79 4
6 Telnice 4 1 1 2 105 : 121 3
7 Bohunice 3 1 0 2 87 : 84 2
8 Ivančice 4 1 0 3 83 : 103 2
9 SHC Maloměřice 4 1 0 3 71 : 108 2
10 Sokolnice 5 0 1 4 114 : 166 1
11 SK Kuřim B 5 0 0 5 90 : 139 0

Soupiska

Jméno Post
Kraus Dominik
Dunaj Jiří
Dunaj Vojtěch
Čermák Ondřej
Zipser Václav
Šudák Marek
Hrnčiřík Patrik
Stodola Jakub
Doležel Jiří
Valachovič Marian
Vobr Lukáš
Psota Tomáš

Trenéři

Bohatec Jiří

  • tel.: 605 524 375
  • e-mail: j.bohatec@centrum.cz

Trněný Pavel

  • tel.: 603 572 475
  • e-mail: majlont@volny.cz

Tréninky

  • Út: 16:30-18:00 (Hala SHC Maloměřice)
  • St: 17:00-18:00 (Hala SHC Maloměřice)
  • Pá: 17:00-18:30 (Hala SHC Maloměřice)

Odpovědět