Mladší žáci0

ml_zaci_2017(2)

 

Rozlosování soutěže Jm.liga 2017/18

Ko. Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1 so 09.09. 15:00 mladší Žáci
Telnice 20:26
2 ne 17.09. 12:00 Kuřim A mladší Žáci 32:17
3 so 23.09. 13:00 mladší Žáci Nové Bránice 16:17
4 čt 12.10. 17:00 Kuřim B mladší Žáci 12:21
5 so 07.10. 15:00 mladší Žáci SKKP Brno B 27:15
6 ne 15.10. 15:00 Újezd u/B mladší Žáci  31:17 
13 so 21.10. 12:30 Sokolnice mladší Žáci 24:14
03.11. 16:30 Juliánov mladší Žáci 19:26
8 so 04.11. 12:00 Ivančice mladší Žáci 14:12
9 17.11. 09:00 mladší Žáci Bohunice A 21:35
10 so 18.11. 13:00 mladší Žáci Bohunice B  21:10 
11 st 29.11. 16:00 SKKP Brno A mladší Žáci 40:10
12 so 02.12. 14:00 mladší Žáci Hustopeče 22:23
14 ne 11.03. 13:30 Telnice mladší Žáci 35:16
15 so 24.02. 09:00 mladší Žáci Kuřim A 13:27
16 ne 04.03. 09:00 Nové Bránice mladší Žáci 18:16
17 so 17.03. 13:00 mladší Žáci Kuřim B 15:13
18 ne 25.03. 16:00 SKKP Brno B mladší Žáci  19:30 
19 so 07.04. 13:00 mladší Žáci Újezd u/B  25:38 
20 pa 13.04. 15:45 Juliánov mladší Žáci 16:25
21 so 21.04. 15:00 mladší Žáci Ivančice 20:24
22 so 28.04. 09:00 Bohunice A mladší Žáci  39:12
23 ne 06.05. 11:00 Bohunice B mladší Žáci  11:21
24 so 12.05. 13:00 mladší Žáci SKKP Brno A   9:34 
25 ne 20.05. 09:30 Hustopeče  mladší Žáci  23:17
26  so 26.05. 09:00 mladší Žáci  Sokolnice  19:28

Tabulka

Pořadí Tým Z V R P skóre B
1 Handball Brno A 25 22 2 1 765 : 415 46
2 Újezd u Brna 26 22 2 2 765 : 480 46
3 Bohunice A 25 21 1 3 792 : 425 43
4 SK Kuřim A 26 20 1 5 669 : 401 41
5 Telnice 26 18 1 7 750 : 491 37
6 Sokolnice 26 15 2 9 593 : 513 32
7 Juliánov 26 11 0 15 537 : 618 22
8 Ivančice 26 10 1 15 499 : 573 21
9 Házená L.Hustopeče 25 9 0 16 462 : 593 18
10 Nové Bránice 26 7 4 15 447 : 610 18
11 SHC Maloměřice 26 7 0 19 473 : 632 14
12 SK Kuřim B 26 6 1 19 454 : 674 13
13 Bohunice B 25 3 1 21 352 : 651 7
14 Handball Brno B 26 1 0 25 367 : 849 2

Soupiska

Jméno RN Post
Janda Daniel 2005
Marko Pavel 2005
Gross Maxmilián 2005
Valík Ondřej 2005
Peřina Martin 2005
Toman Vojtěch 2005
Poláček Vít 2005
Psota Tomáš 2006
Kopecký Dalibor 2006
Drásal Jakub Štěpán 2006
Chalupa David 2006
Klusáčková Petra 2006
Lukáš Adam 2007
Nejezchleb Šimon 2008
Poláček Jáchym 2007
Hlaváč Sebastián 2006

Trenéři

Misák Roman

Kolář Kristián

 

Tréninky

  • Út: 15:30-16:30 (Hala SHC Maloměřice)
  • St:  15:30-17:00 (Hala SHC Maloměřice)
  • Pá: 15:30-17:00 (Hala SHC Maloměřice)

Odpovědět