Mladší žáci0

ml_zaci_2017(2)

 

Rozlosování soutěže Jm.liga 2017/18

Ko. Den Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1 so 09.09. 15:00 mladší Žáci
Telnice 20:26
2 ne 17.09. 12:00 Kuřim A mladší Žáci 32:17
3 so 23.09. 13:00 mladší Žáci Nové Bránice 16:17
4 čt 12.10. 17:00 Kuřim B mladší Žáci 12:21
5 so 07.10. 15:00 mladší Žáci SKKP Brno B 27:15
6 ne 15.10. 15:00 Újezd u/B mladší Žáci  31:17 
13 so 21.10. 12:30 Sokolnice mladší Žáci 24:14
03.11. 16:30 Juliánov mladší Žáci 19:26
8 so 04.11. 12:00 Ivančice mladší Žáci 14:12
9 17.11. 09:00 mladší Žáci Bohunice A 21:35
10 so 18.11. 13:00 mladší Žáci Bohunice B  21:10 
11 st 29.11. 16:00 SKKP Brno A mladší Žáci 40:10
12 so 02.12. 14:00 mladší Žáci Hustopeče 22:23
14 ne 11.03. 13:30 Telnice mladší Žáci 35:16
15 so 24.02. 09:00 mladší Žáci Kuřim A 13:27
16 ne 04.03. 09:00 Nové Bránice mladší Žáci 18:16
17 so 17.03. 13:00 mladší Žáci Kuřim B 15:13
18 ne 25.03. 16:00 SKKP Brno B mladší Žáci  19:30 
19 so 07.04. 13:00 mladší Žáci Újezd u/B  25:38 
20 pa 13.04. 15:45 Juliánov mladší Žáci 16:25
21 so 21.04. 15:00 mladší Žáci Ivančice
22 so 28.04. 09:00 Bohunice A mladší Žáci
23 ne 06.05. 11:00 Bohunice B mladší Žáci
24 so 12.05. 13:00 mladší Žáci SKKP Brno A
25 ne 20.05. 09:30 Hustopeče  mladší Žáci
26  so 26.05. 09:00 mladší Žáci  Sokolnice

Tabulka

Pořadí Tým Z V R P skóre B
1 Handball Brno A 20 17 2 1 604 : 323 36
2 SK Kuřim A 20 17 1 2 492 : 285 35
3 Újezd u Brna 19 16 2 1 557 : 329 34
4 Bohunice A 19 15 1 3 583 : 325 31
5 Telnice 20 13 1 6 574 : 388 27
6 Sokolnice 19 11 2 6 412 : 341 24
7 Ivančice 21 8 1 12 392 : 449 17
8 Juliánov 20 7 0 13 392 : 473 14
9 Házená L.Hustopeče 20 7 0 13 365 : 468 14
10 Nové Bránice 20 5 4 11 326 : 437 14
11 SHC Maloměřice 20 6 0 14 375 : 473 12
12 SK Kuřim B 19 5 1 13 313 : 460 11
13 Bohunice B 21 3 1 17 304 : 537 7
14 Handball Brno B 20 1 0 19 257 : 658 2

Soupiska

Jméno RN Post
Janda Daniel 2005
Marko Pavel 2005
Gross Maxmilián 2005
Valík Ondřej 2005
Peřina Martin 2005
Toman Vojtěch 2005
Poláček Vít 2005
Psota Tomáš 2006
Kopecký Dalibor 2006
Drásal Jakub Štěpán 2006
Chalupa David 2006
Klusáčková Petra 2006
Lukáš Adam 2007
Nejezchleb Šimon 2008
Poláček Jáchym 2007

Trenéři

Misák Roman

Kolář Kristián

 

Tréninky

  • Út: 15:30-16:30 (Hala SHC Maloměřice)
  • St:  15:30-17:00 (Hala SHC Maloměřice)
  • Pá: 15:30-17:00 (Hala SHC Maloměřice)

Odpovědět