Majlont čeká velká ztráta! Pavel Barák se dohodl na smlouvě s Lovosicemi

Velká osobnost majlontské házené, Pavel Barák, dnes podepsal roční smlouvu s Lovci Lovosice. Podle vedení lovosické házené Pavel perfektně zapadá do nového herního stylu a dokáže spoluhráče podpořit nejen na hřišti, tak i po zápase na klubové večeři. „Pavel je posledním ryzím pivotem své generace a jeho tvrdost na obraně a na tréninku jsou k nezaplacení“ uvedlo vedení Lovců.

Trenér Víťa Musil komentuje Barákův odchod slovy: „S Pavlem jsme toho zažili hodně, s jeho odchodem se nám okamžitě vyprázdnila marodka a docházka na tréninky se rapidně zlepšila.“  Úzkost je ovšem cítit v útrobách haly: „Pro válcovnu je to velká ztráta. Nikdo neuměl tak hrábnout do strun jako Pavel,“ smutní Maruška.

Přejeme Pavlovi, ať se mu v novém angažmá líbí a nedělá ostudu jako vždy!

 

 

Rozhodnutí o dočasném uzavření haly

Vážení sportovní přátelé,

V souvislosti s nařízením vlády a současném vývoji situace s virem COVID-19 v České republice, rozhodl výbor Tělocvičné jednoty Sokol Brno–Obřany – Maloměřice o dočasném uzavření sportovní haly pro veřejnost, a to do odvolání. Situaci budeme průběžně sledovat a v případě příznivého vývoje provoz ve sportovní hale opět obnovíme.

Ing. Pavel Trněný – starosta TJ

PDF: Dočasné uzavření sportovní haly