V sobotu nás čeká první novoroční zápas proti Lovosicím

9. 1. 2021 11:00 SHC MALOMĚŘICE BRNO – HK FCC MĚSTO LOVOSICE na TVCom

Po pátečním zápase na Vodové, Lovce čeká duel proti našemu „Áčku“ na Majlontě.

„Tým z Maloměřic získal na konci roku nějaké body a odlepil se ode dna tabulky. Věřím ovšem v kvalitu našeho družstva a v jeho šířku a také v to, že dokážeme zregenerovat a mentálně se připravit na toto utkání, což bude nejzásadnější a potvrdíme roli favorita,“ hlásí před druhým duelem za Lovosice Jelínek.

„Maloměřice už doma dokázaly potrápit i porazit několik soupeřů. V útoku jejich výkon záleží hlavně na hráčích jako je Ipser, Popela a Kučera. Na druhé straně hřiště zase záleží, hlavně po zranění Kuby Koňaříka na výkonu Michala Mazače. I když bude náš víkendový program možná až moc nabitý, věřím že ukážeme naše kvality. A tím i to, že patříme do vrchní části tabulky. Chceme se opřít o kvalitní obranu s dobrým výkonem gólmanů a organizovaným útokem a přivézt si do Lovosic všechny čtyři body,“ burcuje lovosický Stach.

Zdroj.handball.cz, upraveno

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Vážení příznivci,partneři, kolegové a soupeři,

rádi bychom Vám v této nelehké době popřáli hodně zdraví, štěstí a úspěchů v nadcházejícím roce 2021. Víme, že momentální situace není lehká pro nikoho z nás, a proto vděčíme za Vaši podporu a shovívavost.

Přání našeho hlavního Víta Musila:

„Chtěl bych tímto všem příznivcům, sportovní mládeži a jejich rodičům, ale i našim amatérským spoluhráčům a protihráčům, poděkovat a vzkázat jim, že se upřímně těšíme, až se vše vrátí do normálu a budeme se sportem zase vzájemně bavit všichni.“

 

Za celý výbor TJ SOKOL BRNO-Obřany-Maloměřice