Přestřelku na Majlontě vyhrála Kopřivnice

Do sedmé minuty bylo utkání vyrovnané. Následně se slova ujali hosté, kteří si postupně získali čtyřbrankové vedení 10:6. Do druhého poločasu vstoupila Kopřivnice už se sedmibrankovým náskokem. Třicátou branku za Brno proměnil Jan Ipser, ovšem než se brněnský tým dostal k tomuto kulatému číslu, hosté již zapisovali branku číslo 38. Roli favorita Kopřivnice s přehledem potvrdila a nebýt drobného výpadku v úvodním poločase, rozdíl mohl být ještě markantnější. Nakonec si hosté odvážejí dva body za vítězství v rozdílu sedmi branek 35:42. 

SHC Maloměřice Brno – KH ISMM Kopřivnice 35:42 (15:22)

Nejlepší střelci: Mrnuštík 7, Ipser, Havlát po 6, Musil 5 – Hanus 10, Hiraldo a Fulnek po 8, Donoso 5/1. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 1/0 – 2/1. Vyloučení: 5:5. Diváci: 245.

Vít Musil, SHC Maloměřice Brno: „Mrzí mě dnešní výsledek. Poprvé se nám podařilo dát vyšší počet branek, což hodnotím pozitivně. Nevyšla nám první půle, kdy jsme nedokázali zvolit vhodný formát obrany a střídání z útoku do obrany. Trochu jsme neplnili taktické pokyny. Jsem spokojený, že se nám dnes více dařilo zapracovat nové hráče.”

Lubomír Veřmiřovský, KH ISMM Kopřivnice: „Jsme spokojeni s body a útočnou fází. S čím nejsem spokojený, je obranná fáze. Obrana nám fungovala prvních patnáct minut. To v tuto chvíli pilujeme. Dnes jsme dostali 35 branek, tak si myslím, že úkol nebyl splněn. Náš cíl byl 25. Za mě nespokojenost s obranou, spokojenost s body, líbila se mi hra domácích, kteří se zlepšují zápas od zápasu.“

Zdroj: ČSH

Pozvánka na utkání 18. kola STRABAG Rail Extraligy

Vít Musil – trenér týmu SHC Maloměřice Brno před utkáním:

„Na domácí utkání proti Kopřivnici se těším. Líbí se mi jejich letošní výkony a styl hry. Je to tým, který už má prakticky jistou účast v playoff a jedná se tak o více než důstojného soupeře. Tím, že budeme hrát s podporou domácího prostředí, tak je můžeme potrápit a zkusit uhrát nějaký bod.
Po tomto přestupním období se nám podařilo tým trochu doplnit a potřebujeme se sehrávat. Zápas s Kopřivnicí je pro to ideální příležitostí. Budeme si muset dát pozor na jejich rychlou hru, dobrou dohrávku do pivotů a křídel, a také na naši zodpovědnost v zakončení.“

Individuální příprava mužů SHC Maloměřice Brno v AFIT fitness centru

Jedním z našich partnerů je AFIT fitness centrum, které nabízí komplexní služby a moderní přístup ve fitness vedoucí ke zlepšení životního stylu, sídlí na Táborské 157 v Brně – Židenicích.
Na sezónu 2019/2020 jsme navázali spolupráci v AFIT fitness centru v podobě neomezeného přístupu do posilovny, kde se tým našich mužů A individuálně silově připravuje. 
Posilovna Afit centra je vybavena posilovacími stroji (40 stanovišť ke cvičení). Stroje jsou doplněny o lavičky, rozcvičovací plochu, stojan a klec na dřepováni, bench pressy, stojany s jednoručními a nakládacími činkami. Najdete zde dobře vybavenou kardio zónu a místo pro trénink s vlastní váhou těla popřípadě strečink.