Béčko doma nestačilo na lídra tabulky, Bohunice vyhrály 18:29

Po třech výletech na venkovní hřiště se hráči B-týmu představili doma na posledním utkání podzimní části sezóny. Soupeřem jim byl tým suverénně vévodící tabulce, Tatran Bohunice.

V první půli se Bohunice rychle dostaly do náskoku, neboť maloměřičtí nedokázali proměňovat jasné gólové příležiosti v podobě brejků a náskoků zpoza šestky. Herní pohodě nepomáhalo ani velké množstvi technických chyb, které byly zřídka vynucené soupeřem. Hosté tak hráli s klidem a nutno uznat, že poločasový stav 7:15 sice nevypovídal zcela pravdivě o předvedené hře obou týmů, nicméně při slabém proměňování střel na domácí straně a naopak velmi kvalitní hře Bohunic byli hosté právem ve vedení.

Druhý poločas tak představoval obrovskou výzvu pro Maloměřice. Pokud by hra v jejich podání dostála značných kvalitativních změn a soupeř omámen vysokým brankovým rozdílem povolil v soustředěnosti, stále by bylo o co hrát. Naneštěstí se nic z uvedeného nestalo. Maloměřice se trápily v útočné fázi a zápas si navíc ztěžovaly častými vyloučeními (v utkání došlo i na dvě červené karty pro domácí celek). Bohunice tak mohly pošetřit své opory a experimentovat se sestavou, aniž by se musely bát o výsledek. Zápas tak skončil za stavu 18:29.

V tomto utkání nevyčníval žádný střelec nad ostatní, avšak hned čtveřice hráčů vsítila 3 branky, jmenovitě Jan Drásal, Filip Erbes, Kristian Kolář a dorostenec Jonáš Vlasák.

Béčko tedy přezimuje na 6. příčce s 10ti body za 5 výher a stejný počet proher, o skóre za Velkým Meziříčím.