Béčko padlo na Vysočině 26:25

Rezervní tým mužů se vrací z venkovního utkání ve Velkém Meziříčí bez bodů. Oba celky nastoupily k utkání v oslabených sestavách, avšak na tempu hry to nebylo po většinu zápasu nijak znát.

Maloměřice vstoupily do utkání s vědomím, že pro zisk bodů bude potřeba jít takzvaně až na krev. V průběhu první půle si díky pevné obraně a rychlým protiútokům vybojovaly slušný gólový náskok a zaskočily svého soka z Vysočiny. Velké Meziříčí se na obraně často uchylovalo k zákrokům za hranicí pravidel a v útoku, když už se dostalo k zakončení, si často lámalo zuby na zákrocích hostujícího brankáře Karla Schwarzera. V poločase měli hosté slušný náskok při skóre 12:15 z pohledu domácích.

Ve druhé půli se Maloměřice stále snažily diktovat tempo hry tak, aby zejména spojky ušetřily co nejvíce sil. Domácí ovšem zpřísnili obranu a v čele s jejich gólmanem, který již přečetl střelbu hostí, se začali na maloměřické dotahovat. Vše vygradovalo zhruba deset minut před koncem, kdy se skóre srovnalo. Na obou stranách docházelo k vyloučením a Maloměřice začaly ztrácet na silách i disciplíně v útočné fázi. Velké Meziříčí tohoto zaváhání využilo a těsně před koncem se ujalo vedení, které jim vydrželo až do finálního hvizdu. Zápas tedy skončil v jejich prospěch 26:25.

Nejlépe se střelecky dařilo Josefu Vykouřilovi (9), následovali jej David Komárek (4) a Michal Stříž (4).