Doma přivítáme lovosické Lovce

Áčko mužů čeká v sobotním duelu tým HK FCC Město Lovosice, který se před čtvrtým kolem STRABAG RAIL Extraligy drží na osmé příčce. Jaké ambice mají trenéři oba celků:

Vít Musil, trenér SHC Maloměřice Brno: „Jdeme hrát o body. Víme, že jsme stále na začátku a sbíráme drahé zkušenosti, ale víme také, že domácí zápasy nás dokážou posunout na pomyslnou špičku herního výkonu. Lovci nás určitě nebudou podceňovat, takže očekávám těžký souboj a budeme celý týden makat na tom, abychom byli dobře připravení. Pokud nám to sedne, tak věřím, že tým má na to zvítězit. Bude to takový symbolický souboj lovců a mamutů, tak doufám, že si to užijí i fanoušci, a že se bude na co dívat.”

Jan Landa, asistent trenéra HK FCC Město Lovosice: „Výsledky Maloměřic v prvních kolech této sezony vypadají celkem jednoznačně, nicméně neodpovídají průběhům jednotlivých zápasů. Maloměřice umí soupeře potrápit svojí trpělivou hrou a bude jenom na nás, jak se s tímto stylem házené dokážeme vypořádat. Pokud chceme dále pomýšlet na umístění v play off, nemůžeme si dovolit v tomto zápase ztratit jakýkoliv bod. Jestliže k tomuto zápasu přistoupíme se stejnou chutí zvítězit, jako tomu bylo v Zubří, nemám vůbec obavy. Jakmile nastoupíme do zápasu tak jako v Lounech proti Brnu, budeme mít se soupeřem co dělat.“

 

Přijďte podpořit naše Áčko 28.9. v 11.hodin ve Sportovní hale v Maloměřicích!

A nezapomeňte na ostatní zápasy na „Majlontě“:

Muži B – TJ Sokol Kostelec na Hané-HK  v 13:00

Starší dorost – Házená Paskov v 15:00

Mladší žáci – Sokol Juliánov v 9:00

Zdroj: ČSH