Mini , Mladší i Starší žáci se zúčastnili Polanka Cupu

28.-30.8 se naše kompletní žactvo (mini, mladší i starší) účastnilo vyhlášeného Polanka Cupu . I v této velmi složité situaci , skrz obavu z nákazy koronavirem, se turnaje účastnilo v součtu více jak čtyřicet kvalitních týmů a hra byla na vysoké úrovni.

Do turnaje vstoupili jako první hráči Mini a bylo vidět, že rozhodně nijak nezaostávají a drží krok ostatními top týmy, ale hlavně že je hra baví , jsou bojovní a o to jde v této kategorii především.

Radost nám pak udělali Mladší žáci, kteří v silné konkurenci 13 týmů obsadili parádní 7. místo. Ve většině zápasů bojovali na hranici možností a nebýt velkého množství nastřelených tyček , tak věřím, že by umístění bylo ještě mnohem lepší . Navíc někteří kluci vypomáhali i v kategorii Starších žáků a tak únava narůstala rychleji. Každopádně se těšíme na Ligová utkání, neb předváděná hra je dobrá.

Posledním , kdo do turnaje zasáhnul byli naši straší žáci. Zde se ovšem naplno projevilo to , že na rozdíl od ostatních týmů, kteří občas neváhali postavit i nějakého dorostence , v tom našem vypomáhali mladší žáci . Výšková i váhová převaha ostatních byla obrovsky znát a bylo jasné, že zde půjde spíše o nabírání zkušeností a sehrávání se , než o dobré umístění v turnaji. Super bylo, že turnaj kluci zakončili výhrou  a  věřím, že si chuť vyhrávat přenesou i do příští týden začínající ligy.