Mladší žáci padli v Sokolnicích o jediný gól :-(

Dnešní zápas proti chlapcům ze Sokolnic již dopředu napovídal, že vzhledem k dosavadnímu  stejnému zisku bodů i podobnému skóre, půjde o velmi vyrovnané utkání. A od začátku to bylo znát i na hřišti.

Naši mladší žáci vstoupili do hry o něco lépe a během dvou minut vedli 3:1. Domácí Sokolničtí házenkáři však nic nezabalili a zlepšenou hrou postupně dokázali v 9. minutě srovnat.  Od té doby se skóre přelévalo z jedné strany na druhou a poločas končil 9:10 ve prospěch Sokolnic. A jelikož se ani ve druhé polovině nepodařilo žádnému týmu odskočit na více, než 2branky, bylo jasné, že se pomalu rodí infarktový závěr a o vítězství se bude bojovat až do úplného konce. Toto utkání by si zasloužilo dělbu bodů, ale možná i spíše štěstěna přisoudila body domácím a to o jediný gól 15:16 .

I tak bylo vidět, že kluci na sobě pracují a s výjimkou mírně horší střelecké potence, jim nelze nic vytknout. Bojovali do poslední sekundy a za to jim patří veliký dík. Navíc jsem si jistý, že na domácí půdě jim tuto prohru mladí Majlonťáci vrátí.