Muži B vezou z Hané 2 body při výhře 26:20

V neděli v podvečer, tedy pro Majlont ve velmi atypický čas, se hrálo utkání B-týmu v Olomouci. A jelikož v souběžném termínu hrálo i Áčko, k utkání na Hanou vycestovala obhájit první příčku v tabulce fotbalová soupiska 11ti hráčů. Avšak ani domácí nezvládli zcela vyplnit sestavu, přičemž nastoupili k zápasu se 12ti házenkáři.

Olomouc začala utkání s větším nasazením a po několika minutách vedla 3:0. Hosté však nezpanikařili, věděli, že soupeře je třeba unavit fyzicky, a to bude vyžadovat trpělivou hru. Přesně podle těchto not pak Majlont začal hrát svůj koncert. Obrana se lépe zkoordinovala a za pomoci duchapřítomného gólmana Karla Schwarzera se skóre podařilo otočit jednak díky rychlým brejkům, druhak díky bleskovým přechodům do útoku. Domácí tak v potu tváře sledovali, jak se zakrátko skóre změnilo na 6:10 z jejich pohledu. I přes další neproměněné šance ze strany hostí se odcházelo do šaten za stavu 9:14.

Ve druhé půli Majlont zamýšlel navýšit své vedení a takříkajíc dorazit soupeře hned ze startu. Avšak při své snaze rychle soupeře přestřílet se do hry maloměřických vnesla spousta nepřesností a nedůrazného zakončení. Tím pádem soupeř, ač znaven, stále cítil šanci na slušný výsledek a zaměstnával obranu i brankáře hostí z jakýchkoliv střeleckých pozic. Hostům se tak poprvé v sezóně nepodařilo vsítit 30 branek, výsledný stav byl 20:26 v neprospěch domácí Olomouce. Maloměřice tedy po třetím kole stále vévodí tabulce.

Nejlépe střelecky se dařilo Martinu Vítkovi, který díky své dynamice a přesné ruce zaznamenal 6 zásahů, Vojta Hotárek a Jan Janků každý vstřelili 4 góly.