Áčko si dojelo do Prahy pro výprask, Chodov jasně uhájil druhé místo.

hodnocení trenéra Musila:

Zápas na Chodově se nám bohužel vůbec nevydařil. Shrnul bych to tak, že soupeř úspěšně trestal každou naší chybu, a že jsme naopak nedokázali využít chyb, které udělali oni.

První poločas jsme dokázali hrát vyrovnaně a do šaten jsme šli se ztrátou pouze dvou branek.

Nástup do druhého poločasu nám ale bohužel vůbec nevyšel. Ztratili jsme tlak v postupném útoku a při našem rychlém útoku jsme nevynuceně odevzdávali míč soupeři. Díky této kumulaci chyb jsme během sedmi minut dostali 7 branek a skórovali pouze jednou.

Od desáté minuty druhého poločasu jsme rázem prohrávali o sedm branek. Sáhli jsme ke změně obrany a využili rychlých útoků díky čemuž jsme tuto ztrátu stáhli až na rozdíl 3 branek.

I když zbývalo ještě deset minut do konce, tak jsme tento trend nedokázali udržet. Opět jsme narazili na špatnou efektivitu v postupném útoku.

Poslední minuty se už nesli v duchu našich neproměněných šancí a Chodov tak snadno navyšoval svůj náskok. Na celý tým padla frustrace a ztráta koncentrace, takže si Chodov pohodlně došel až pro výhru o devět branek.

Na jednu stranu jsme zlepšili vzájemnou spolupráci spojek v útoku, ale zároveň jsme udělali krok vzad, protože jsme přestali hrát v plné šířce hracího pole a díky tomu nedostáváme vůbec do hry křídla.

Našim úkolem je teď stabilizovat hru, aby nedocházelo k podobným výpadkům, a abysme v postupném útoku dokázali hrát komplexněji.

DISKUZE