26 - 19
Celkový čas

Report

Muži A mají za sebou vítěznou premiéru v druhé nejvyšší soutěži a po rozpačitém úvodu zápasu si připisují první 2 body do prvoligové tabulky po vítězství 26:19. Ze začátku zápasu byla na domácích hráčích vidět lehká nervozita a zkušenější soupeř se dostal do tříbrankového vedení především po spolupráci pravé spojky Jiřího Kubise s pivotem Radkem Mézlem. Zhruba po 15 minutách první půle se domácí konečně uklidnili a postupně přebírali otěže zápasu do svých rukou hlavně díky brankám Jana Ipsera, Tomáše Osoby a Vojty Hotárka. Poločasové skore se zastavilo na stavu 16:11 pro Majlont. V druhém poločase si naši hráči relativně v klidu výsledek pohlídali a nepřipustili žádné drama, naopak ještě navýšili rozdíl ve skore až na 9 branek. Hosté v závěru již jen korigovali dvěma slepenými brankami po nekoncentrovanosti a zbrklosti hráčů Maloměřic, nicméně to nic nemohlo změnit na nefalšované radosti ze zaslouženého vítězství. Děkujeme všem fanouškům, kteří si našli cestu přímo do haly a podpořili kluky v tomto náročném úvodním utkání.