Muži A si připsali další vydřenou výhru, i přes absenci klíčových hráčů si poradili s nepříjemným soupeřem ze Dvora Králové

Hodnocení trenéra Víta Musila:

Myslím si, že to nebyl zápas, který by si divák zrovna užil.
Na první pohled jsme měli sice početní převahu, protože soupeř měl pouze dva hráče na střídání, potýkáme se ale s velikou absenci, tak byl náš tým doplněn hráči z béčka a celý zápas jsme hráli taky prakticky na tři střídání. Hlavně na spojkách nám chyběla variabilita. Z tohoto důvodu bylo znát, že hráči byli hodně zatíženi a z toho vyplývala vyšší chybovost.
To se neprojevovalo ve ztrátách míče, což hodnotím pozitivně, ale spíše v osobních soubojích o míč, kde jsme byli pomalejší, než na co jsme zvyklí.
Nemám, co bych chlapům vyčetl, hráli s plným nasazením a velkou bojovností a tím si zápas taky vyhráli. Musím vyzdvihnout i kvalitu soupeře, který k mému překvapení dokázal celý zápas držet naše tempo a především jejich brankář exceloval spoustou výborných zákroků z dálky, i proskoků.
Z naší strany chci pochválit povedený výkon Harryho, který měl výborný střelecký apetit a blýsknul se krásnými šesti góly.
Díky této výhře jsme se dostali na první místo tabulky. Na to se kouká moc hezky, ale pro mě osobně je důležitější, aby jsme si dokázali udržet dobrou výkonnost.

 

DISKUZE