Muži B i nadále bez výhry, z Ivančic si odvážejí nadílku 34:15

Absencemi (zejména zdravotního charakteru) sužované družstvo „Mužů B“ cestovalo do nedalekých Ivančic, tedy týmu, který loňskou sezónu aspiroval na postup do vyšší soutěžě. Vzhledem ke kolizi se souběžně hraným zápasem „Mužů A“ byla sestava maloměřických poněkud okleštěna, a tomu se též musela přizpůsobit taktika. Bylo nabíledni, že se přinejmenším ze strany hostů nebude jednat o dynamickou a běhavou hru, nýbrž o energeticky úspornější pojetí bez rychlých brejků. Této strategii ještě více přidalo na váze zranění dvou hráčů Maloměřic během úvodních 10ti minut prvního poločasu. Ivančice nicméně naší početní nevýhody využívaly ihned po začátku zápasu. Na jakoukoliv chybu maloměřických v útoku či obdržený gól kontrovali rychlým přechodem tak, aby hostujícímu celku nedali možnost se nadechnout a zformovat. Naštěstí pro „Muže B“ se opět dalo spolehnout na brankářské duo, tentokrát ve složení Karel Schwarzer a Olda Knoz, kteří často úspěšně napravovali chyby v obraně. I přes jejich nezměrnou snahu poločas skončil za stavu 15:7 a s ohledem na rostoucí únavu a nemožnost jakkoliv výrazně změnit strategii se hosté smiřovali s faktem, že druhou půli budou muset dohrát nikoliv s šancí na výhru, avšak s myšlenkou na důstojný výsledek. Domácí pochopitelně nedbali našich potíží a za vydatného střídání pokračovali v taktice rychlých protiútoků či individuálních průniků do obrany. Unavení hosté nemohli takové tempo dorovnávat dlouho, a tak se uchylovali k faulům za hranicí pravidel, čímž domácím hru o něco více ulehčovali. I proto tento na pohled neatraktivní zápas skončil 34:15. Přísnější měřítka při hodnocení snesou výše zmínění brankáři a spolehlivá stálice „Mužů B“ František Štěpánek, který zaznamenal 6 gólových střel.