Muži B prohráli s Muži B, utkání skončilo těsným rozdílem 30:31

Podruhé v sezóně došlo na utkání dvou B-týmů v lize. Na maloměřické palubovce se představil záložní tým extraligového Brna. Vzhledem k tomu, že pro A-tým Králova Pole prakticky sezóna skončila, se do sestavy vešli i zkušenější hráči. A to bylo znát jak na hřišti, tak i v hlavách domácích borců.
SKKP tuto sezónu nenastupuje k zápasům v plné sestavě a ani tento den tomu nebylo výjimkou. Maloměřice byly naopak v plném počtu a zářila z nich chuť vrátit se na vítěznou vlnu. První poločas byl ve znamení útoků, důležitost obrany byla poněkud upozadněna. Paradoxně to byli však hosté, kteří se i přes svou početní nevýhodu častěji uchylovali k rychlým protiútokům. Domácí, ačkoliv zpočátku vedli, nedokázali držet tempo utkání a ke konci poločasu odcházeli do šatny za stavu 15:19.
Ve druhé půli si hosté stále zkušeně drželi brankový náskok a nepouštěli maloměřické k obratu. Naštěstí pro domácí však soupeři rychle docházely síly. Nicméně místo soustředěného výkonu se při snaze srovnat skóre Maloměřice uchylovaly k rychlému zakončení, které bylo často nepřesné. A když se konečně domácí dostali na ztrátu jediné branky, pískal se konec utkání. SKKP si tak odváží z Maloměřic cenné body a odstavuje domácí na 10. místo v tabulce.
Střelecky se nejvýrazněji dařilo Filipu Erbesovi, který proti svým bývalým spoluhráčům zaznamenal 8 zásahů.