Muži B protahují černou šňůru, doma podlehli Juliánovu 17:28

Další zápas bez výhry mají na kontě „Muži B“. V tomto kole narazili na jeden z méně úspěšných týmu letošní sezóny, Juliánov. Když k tomu navíc připočteme silnou rivalitu těchto brněnských celků, je nasnadě, že očekávání na zisk dvou bodů bylo více než vysoké (a to oprávněně). Domácím měla taktéž napomoci silná lavička náhradníků. Bez ohledu na všechny prognózy se v prvním poločase dostal do vedení Juliánov. Maloměřice si vytvářely spoustu šancí, avšak jen velmi málo z nich (ať už střely z dálky či náskoky ze spojek a křídel) dokázaly přetavit v góly. Naopak hosté se do zakončení dostávali možná až příliš snadno, a jen díky domácím gólmanům Karlovi Zaplatílkovi a Karlovi Schwarzerovi (které po zásluze chválíme v každém článku) první poločas skončil za stavu 10:12. Zlomovým bodem utkání se nejspíš stal úvod druhého poločasu, kdy se domácí začali trápit v útočné fázi, za což hosté děkovali rychlými a efektivními protiútoky. Skóre se tak postupně zvyšovalo ve prospěch Juliánova, k čemuž též přispívala četná dvouminutová vyloučení maloměřických. Domácí se i přes notné improvizace v sestavě s cílem zaskočit soupeře dostávali pod tlak, naopak hosté byli plni sebevědomí a utkání jim takříkajíc sedlo. Maloměřice ve snaze zvrátit výsledek ve svůj prospěch přistoupili ke konci utkání k osobní obraně, nicméně ani tato strategie nepomohla vykolejit rozjetý vlak hostí. Zápas skončil se skóre 17:28 a jen díky dvojici Karlů v bráně nebyl gólový rozdíl citelně větší. Výrazně střelecky se neprojevil žádný z hráčů, přičemž největší množství přesných zásahů zaznamenali František Štěpánek, Dušan Jánošík a Michal Havelka, kdy každý z nich překonal hostujícího brankáře ve třech případech.