Muži B si v prvním jarním kole odvážejí z Prostějova prohru 26:21

Po zimní přestávce se 2. liga mužů vrací zpět ke svému programu. V sobotním utkání Muži B vyrazili do Prostějova s cílem dát zapomenout podzimní části, která po 11ti zápasech přinesla pouze 1 bod, a to právě za remízu s týmem z Hané z úvodního kola soutěže. V dresu Maloměřic se objevily dvě nové akvizice, spojkový univerzál Robert Ždánský a levoruká spojka Filip Erbes. Na straně domácích se k týmu po delší odmlce připojil Jiří Kosina. A zejména díky posledně jmenovanému a několika technickým chybám v podání hostí se Prostějov zkraje utkání dostal do gólového náskoku. Maloměřice hrály utlumeně a dlouho se jim nedařilo odolávat domácímu útoku. Prostějov volil jednoduché kombinace v útoku a důraz na vlastní šestce, čímž úspěšně eliminoval hru hostí. V poločase tak měli domácí pohodlný náskok za stavu 16:10. Maloměřice vlétly do druhé půle s nepoměrně větším odhodláním a kompaktní zataženou obranou, což na prostějovské platilo. Náskok se tak postupně ukrajoval a hra dostávala zajímavý náboj. K nejtěsnějšímu dvougólovému rozdílu se Maloměřice dostaly zhruba v polovině druhého poločasu, kdy navíc mohly z trháků skóre dorovnat. Štěstí ovšem stálo na straně domácích, kteří se díky nedůrazné koncovce maloměřických dostali zpět do hry a pohlídali si výsledek až do konečného hvizdu. Utkání tedy vyhrál Prostějov při skóre 26:21. Mezi nejlepší střelce se zapsali Josef Vykouřil a nově příchozí Filip Erbes, jež si oba připsali po 5ti brankách.