Muži B vstoupili do sezóny remízou, utkání s Prostějovem skončilo 28:28

Muži B si v úvodním zápase sezóny připsali bod za remízu s celkem z Prostějova. Domácí tým se v první polovině zápasu předvedl solidní defenzívou a na opačném konci hřiště úspěšnou střelbou, a to především ze spojek. Poločas tak skončil za stavu 15:11 pro Maloměřice, přičemž tento výsledek dával naději na konečné vítězství v zápase. Do druhého poločasu ovšem domácí nastoupili poněkud vlažně a dovolili tak hostujícímu celku vyrovnat jak herní projev, tak i skóre. V průběhu druhého poločasu se pak tým z Prostějova dostal do vedení, a zápas tak dostal věru dramatický rozměr. Ke konci utkání se oba celky přetahovaly o vedení a i navzdory nedisciplíně v obraně se Maloměřičtí dostali gólově nad soupeře. Naneštěstí však hostující celek při pasivní hře srovnal stav a domácí již během posledních 10ti vteřin zápasu nestihli ohrozit branku Prostějova. I přes ztrátu bodu se na zápase našlo několik pozitivních skutečností. Skvěle se například předvedl nově příchozí člen týmu Michal Vaněk, který zápas ukončil se 6ti góly na svém střeleckém kontě, a spolu s Františkem Štěpánkem utvořil dvojici nejlepších střelců domácího celku. Střelecky se též dařilo Jiřímu Havelkovi a Vojtu Hotárkovi, když oba vsítili po 5ti gólech. Je třeba také zmínit, že domácí celek prokázal bojovného ducha, kdy se ke konci zápasu i navzdory početní nevýhodě dokázal chopit vedení a nechybělo málo, aby se nakonec z vedení radovali právě Maloměřičtí. Muži B si tedy odbyli premiéru v druhé lize ziskem 1ho bodu, avšak zároveň slibují pro diváka nadmíru zajímavou podívanou v nadcházejících utkáních.