Muži B ztratili dech a podlehli Ivančicím 21:31

Muži B se vezli na vítězné vlně, kdy měli za sebou třízápasovou šňůru vítězství. S patřičnou dávkou sebevědomí tak nastoupili proti Ivančicím, které uštědřili maloměřickým doposud nejtěžší porážku v této sezóně. Tehdejší utkání byly Maloměřice donuceny uhrát se sedmi lidmi do pole. Teď byla ovšem situace jiná, protože to byli hosté, kteří nenastoupili v možném plném počtu hráčů. První poločas byl soubojem obran. Maloměice chtěly pochopitelně soupeře uběhat, ale nedařilo se jim při zakončení. Ivančice působily poněkud ospale a v útoku nehrály tak nebezpečně, jak by se od adepta na titul v lize očekávalo. První poločas tedy skončil téměr smírně 10:11.
Do druhé půle nastoupily obě mužstva s naprosto odlišným rozpoložením. Domácí se nemohli dostat do tempa, aby využili své početní převahy. Naopak Ivančice našly svůj rytmus, a útok za útokem navyšovaly gólový náskok, který jim také přidával na klidu v obraně i rozehrávce v útočné fázi. Maloměřicím v průběhu poločasu doslova došel dech, v útoku si nevytvářely nebezpečné šance, naopak dávaly možnost hostím přecházet do rychlých protiútoků, a tím snadno kontrolovat vývoj utkání. I přes nadějný první poločas tak zápas skončil za stavu 21:31.
Mezi nejlepší střelce zápasu se zapsali Michal Vaněk se šesti trefami a ostřílený sedmičkář Josef Vykouřil, jenž si připsal 5 úspěšných zásahů.