Nová sezóna pomalu klepe na dveře! Muži A – TJ Cement Hranice

V sobotu 4. září se uskuteční 1. kolo Extraligy mužů a konečně za účasti diváků. Od 11:30 hodin ve Sportovní hale v Maloměřicích Áčko narazí na rivala TJ Cement Hranice, které jsme právě na domácí půdě dokázali porazit v minulé sezóně. Jistě tak půjde o atraktivní zápas, který slibuje napětí do posledního hvizdu.

Trenér Vít Musil poskytl k utkání tento komentář:  „Tým Hranice oznámil asi nejcitelnější obměnu a v prvním utkání nemáme možnost čerpat z žádného videa. To je svým způsobem nevýhoda, protože se můžeme jen domýšlet, jaké systémy hry budou volit a jaká je úroveň výkonnosti jednotlivých hráčů. Svým způsobem jdeme na Hranice prakticky naslepo. Navíc věřím, že pan Hudeček je velezkušený trenér na to, aby ze svého týmu dokázal dostat to nejlepší.

Zápas bude tedy ostrou prověrkou naše nového mužstva. Během přípravy jsme se potýkali s nemocemi a absencemi vícero hráčů, takže nebylo tolik prostoru pro vzájemné sladění, kolik bych si přál. Nicméně, věřím v kvalitu našeho týmu a posily, které jsme přivedli jsou výborní a zkušení hráči, takže pevně věřím i v to, že obstojíme a našim cílem je rozhodně zisk dvou bodů.

Všichni se opravdu moc těšíme, že budeme moci konečně hrát před fanoušky a diváky. Tímto bych všechny rád pozval k utkání. Fanoušci vždy vytváří skvělou atmosféru a věřím, že si společně, po dlouhé době, užijeme házenou naplno.“