Novoroční MamutCup naši mladší žáci VYHRÁLI

1.11. se na naší hale podařilo uspořádat velmi slušně obsazený turnaj mladších žáků, tradičně zvaný MamutCUP . Do zápasů nastoupilo 5 týmů. Hostěrádky, Kuřim, Bohunice a naši poskládali Majlont A i B .

Mužstvo A: Začalo zápasem proti Bohunicím a i když po první polovině kluci vedli, tak zápas nakonec těsně prohráli. Druhý zápas si zahráli naši kluci proti sobě a Áčko si vylámalo zuby na vlastním gólmanovi. 5 vstřelených gólů bylo opravdu málo a tak vyhrálo „mladší“ Béčko. Předposlední zápas si ovšem spravili chuť a nastříleli soupeřům z Hostěrádek nejvíce gólu za zápas a to rovnou 21. Poslední zápas proti Kuřimi se celou dobu přeléval výsledkově z jedné strany na druhou a až smolně neproměněná sedmička na konci zápasu rozhodla o těsné prohře.

Mužstvo B: Začínalo proti vlastním. Kluci perfektně dokázali využít většinu šancí a vyhráli dvoubrankovým rozdílem. Druhý zápas proti Kuřimákům byl asi nejvyrovnanější a i výsledek rozhodl o dělbě bodů, byla to však jediná ztráta našeho Béčka na celém turnaji. Následující zápas proti Hostěrádkám, pak kluci poměrně jasně vyhráli a tak vše směřovalo k tomu, že poslední zápas s Bohunicemi bude i zápasem o celkové prvenství. Kuřim do té doby neztratila dokonce ani jediný bod. Naši kluci však v první půli nepustili Bohunice absolutně k ničemu a i když ve druhé půlce zvolnili , celkové  prvenství v turnaji bylo naše.

Většina kluků se v průběhu turnaje střídala v obou týmech a tak patří obrovská gratulace úplně všem včetně trenérů.