Představujeme nové tváře

Vedení klubu společně s hlavním trenérem Mgr. Františkem Urbanem radikálně přestavělo kádr, se kterým chtějí bojovat o extraligové body v následující sezóně. S ohledem na věkové složení příchozích hráčů je patrné, že mužstvo výrazně omladí. Je zřejmá snaha o složení mužstva

z mladých, silově rychlostních typů hráčů, přičemž na klíčových postech je ponechána potřebná zkušenost. Kromě již dříve představeného Daniela Zourka, mužstvo doplní tito hráči.

 

Vojtěch Svoboda – 20 letá střední spojka přicházející ze Sokola  Velkého Meziříčí, jejímž je odchovancem. Mládežnickými kategoriemi prošel v dorosteneckých ligách v dresu HC ROBE Zubří. V tomto věku si stihl připsat i 3 utkání v dorostenecké reprezentaci ČR proti Slovensku, Polsku a Maďarsku. V minulé sezóně hostoval v Handbal SKKP Brno a připsal si doposud jedno extraligové utkání v březnu proti TJ Cement Hranice.

 

Radim Tejzr – 24 letý pivot, odchovanec HC ROBE Zubří. V posledních třech sezónách nastupoval v 1. Lize mužů za mužstvo Házené Legata Hustopeče. V roce 2015 si připsal tři reprezentační starty v dorostenecké kategorii proti Rusku, Francii a Švýcarsku.

 

Mužstvo má v současné době za sebou první týden přípravy a na zkoušku dorazila dvacetiletá spojka Antonín Vodička. Odchovanec Házené Velká Bystřice prošel tréninkovým centrem v HC ROBE Zubří a v jejím dresu nakoukl v loňské sezóně i do Extraligy a poháru. Nezbývá, než mu popřát, aby se mu zkouška vydařila a přesvědčil hlavního trenéra Františka Urbana, že bude platným členem extraligového týmu.

 

Kádr maloměřických házenkářů ještě není v tuto chvíli definitivně uzavřený, o příchodu dvou až tří hráčů se nyní ještě jedná. O dalších příchodech vás budeme průběžně informovat.

 

Ota Veselý