Starší žáci po téměř roce odehráli 1. zápas

V běžných sezónách si hráči i trenéři již touto dobou užívali zasloužených házenkářských prázdnin. Letos je však všechno jinak a jelikož se téměř rok nesmělo vůbec v hale trénovat, tak se starší žáci snaží dohnat , co se dá.

Po pár týdnech trénování se tak kluci konečně postavili v přátelském utkání týmu Újezdu a téměř po roce tak okusili „ostrý“ zápas. Přičemž ani tak nešlo o výsledek, jako spíše se postupně začít dostávat do zápasového tempa, znovu si osvojit hru pod tlakem, sehrát se a zjistit kde je potřeba přidat. Zápas se hrál na 4x 15minut a hned od začátku bylo patrné, že tým Újezdu již díky venkovnímu hřišti natrénoval a odehrál mnohem více, než my . Jak rychlostí, tak hlavně i jistou a přesnou hrou s míčem naše hráče převyšoval . Kluci to však soupeři svou nevyhraností, technickými chybami a zejména špatným zpracováním v první části hodně ulehčovali. Po 15 minutách tak na tabuli svítil výsledek 11:2 pro Újezd. Ale s tímto jsme do Újezdu jeli, aby se kluci prostě naučili čelit i silnému  soupeři a opět si osvojili zápasové tempo. Druhá čtvrtina zápasu byla z naší strany asi nejlepší , ubylo laciných chyb a začaly se dařit i přihrávky do dobrých střeleckých příležitostí sice jsme dostali 10 branek, ale soupeři jsme jich dali 7 a hra se začínala zlepšovat . Druhá polovina se už pak nesla v duchu mírné rezignace hráčů , ale zároveň se začali i pomalu dařit některé kombinace, po kterých jsme zakončovali sami z šestky. Nakonec Majlont nastřílel 20 branek, a Újezd 44.

Do začátku nové sezóna je však moře času a věřím , že po pár dalších zápasech se do toho opět dostaneme. Odpadne nervozita, triviální chyby, začnou se proměňovat vyložené šance, zvedne se sebevědomí a s tím vším se dostaví i dobré výsledky.