Muži A i přes komplikace v závěru utkání uhájili domácí neporazitelnost a připisují další důležité 2 body v 1. lize!

Hodnocení trenéra Víta Musila:

Tým Vršovic nám dal cennou lekci.

Ukázali nám, že musíme podstatně zlepšit zápasovou koncentraci a nepodceňovat soupeře.
Kdyby jsme neviděli posledních 10-15 minut, tak bych řekl, že jsem spokojený, a že jsme předvedli dobrý výkon.

Nebylo tomu tak a nakonec jsme měli co dělat, abychom uhájili nejtěsnější výhru. Tuším, že jsme drželi náskok 4-6 branek, ale zalekli jsme se a přišla série neúspěšných útoků a taktických chyb. Dokonce jsme se ve vlastním oslabení poslali špatným střídáním do hry ve čtyřech.

Prostě jsme soupeři naservírovali příležitost zvrátit zápas. Vím, že na úplném konci do toho dali všichni maximální úsilí, takže jsem rád, že jsme za tu zkušenost nezaplatili ztrátou bodů.

Výhra je pro nás o to cennější.

Muži B stále bez výhry, Kuřim si odváží 2 body po výsledku 23:28

Ani na čtvrtý pokus se Mužům B nepodařilo zvítězit ve 2. lize. Tentokrát do Kolmustr Areny zavítala Kuřim, která naopak v této sezóně ještě nepocítila hořkost porážky. Domácí se silnou fanouškovskou základnou v zádech na umístění v tabulce nemysleli a k zápasu nastoupili s odhodláním poslat Kuřim domů s prázdnou. Tato představa se začala vzdalovat realitě bohužel již v úvodu utkání, kdy si hosté začali budovat náskok díky silnému postupnému útoku. Obrana domácích pozbývala důrazu a nedokázala účinně bránit kuřimské spojky. Situaci navíc komplikovala bezradnost v útočné fázi, kde se nedařilo efektivně kombinovat, a když už byla překonána obrana, zastoupil ji hostující brankář. O poločase bylo v kabině domácích o čem diskutovat, jelikož se skóre zastavilo na hodnotě 8:15.  Ačkoliv se 7mi gólový rozdíl může zdát propastný, maloměřičtí věděli, že mají plných 30 minut na nápravu. Do druhé půle tedy domácí takřka vlétli a plni odhodlání a nových taktických pokynů začali hostující gólově dotahovat. Nejblíže hostům se dostali při skóre 15:18, avšak pokaždé, když se domácí chtěli ještě více přiblížit, je zradila koncovka nebo nedůraz na obraně. Na konci zápasu tedy nezbylo než pogratulovat Kuřimi k vítězství 23:28. I přes další prohru je třeba vyzdvihnout gólový příspěvek Kristiana Koláře (8 gólů) a dalšího nováčka v sestavě (tuto sezónu již třetí zápisné!), Martina Vítka (5). Naději na výhru a slušný výsledek celkově drželi svými skvělými zákroky též oba golmani, Oldřich Knoz a Karel Zaplatílek.