Nábor: Pojď hrát házenou s námi!!!

Pojď HRÁT HÁZENOU S NÁMI!

  • Probuď v sobě házenkáře!
  • Poznej nové kamarády!
  • Nauč se týmovosti, všestrannosti a vzájemnému respektu!
  • Staň se majlonťákem! 
Pro všechny děti ročníků:
  • 2013 a mladší – přípravka
  • 2011 – 2012 – minižáci
  • 2010 – 2009 mladší žáci
Tréninky
MINI A PŘÍPRAVKA

Pondělí 16:00 – 17:00

Středa 16:00 – 17:30

MLADŠÍ ŽÁCI

Úterý 15:30 – 17:00

Středa 16:30 – 18:00

Pátek 15:30 – 17:00

Kontaktujte trenéra:
MINI A PŘÍPRAVKA

David Novotný, tel: 774 814 567  david.novotny@majlont.cz

MLADŠÍ ŽÁCI
Kristián Kolář, tel: 731 358 290  kristian.kolar@majlont.cz
Pavel Barák, tel: 730 108 320  pavel.barak@majlont.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Poděkování starosty TJ Sokol Lužice

Nazdar bratři a sestry,
Chtěl bych touto cestou poděkovat Vám všem, jednotám i jednotlivcům za finanční, materiální i morální podporu naší tělocvičné jednoty Sokol Lužice.
Zároveň se chci omluvit Všem, kterým jsem v minulých dnech nestihl odpovědět na maily a sms zprávy, které jsem obdržel, bylo jich opravdu spousta.
Naši členové pomáhali jako součást krizového centra naší obce Lužice, podíleli se na likvidaci škod napáchaným tornádem a další sestry se staraly o chod a zajištění stravování všech postižených, složek integrovaného záchranného systému a dobrovolníků.
Naše sokolovna se stala centrem velení integrovaného záchranného systému, charity a ostatních potřebných složek, také zde byl organizován výdej stravy a využití sociálního zařízení pro postižené.
Chci Vás všechny ujistit, že finanční prostředky které jste zaslali na náš účet se dostanou do rukou našich členů a jejich rodinám, které byli touto přírodní katastrofou postiženi.
Ještě jednou dík Miloš Kadala starosta T.J.Sokol Lužice.
Se sokolským pozdravem

Do Brna přichází „Léto s házenou“ a Majlont nebude chybět

Startují prázdniny s nimi i házenkářská roadshow Léto s házenou! Na co se můžete těšit? A kdy a kde se potkáme?
Užijte si Léto s házenou! Celé prázdniny na koupalištích napříč Českou republikou

 

Patnáct koupališť po celé České republice během patnácti letních víkendových dnů rozhýbe házená. V rámci letní show si děti mohou přímo během odpoledne na koupališti vyzkoušet házenou a zabavit se s kamarády.

„Každý víkend se potkáme v některém z krajů České republiky na koupalištích a ukážeme dětem, jak krásný a komplexní sport házená je. Miniházenou si můžou vyzkoušet děti od šesti do jedenácti let, ale zapojit se mohou samozřejmě i starší. Zkusí si jak tradiční házenou, tak i plážovou verzi na písku. Vyzkoušet si tak můžou třeba i střelbu s pádem, protože do písku to nebolí,“ usmívá se prezident Českého svazu házené Ondřej Zdráhala.

Léto s házenou je jedním z prvních projektů, jehož hlavním cílem je přiblížit házenou sportovním fanouškům i novým házenkářům. „Chceme ukázat, že opravdu všichni jsme házenkáři a můžeme se házené věnovat. Přijdeme s házenou přímo za dětmi na koupaliště a ukážeme jim kouzlo našeho sportu. Děti si užijí zábavný program, můžou si zasoutěžit o zajímavé ceny spojené s létem, sportem a házenou a to přímo u vody,“ dodává Zdráhala.

Léto s házenou odstartuje už v sobotu 3. července na Jezeře Poděbrady odkud pak házenkářská show projede celou Českou republiku. Startujeme vždy ve 13 hodin!

 

10.7. Koupaliště Riviéra Brno od 13.00 hodin

Zdroj: handball.cz