Zimní liga mladších žáků se nese v duchu obrovského zlepšení.

Již 3. kolem pokračovala zimní liga mladších žáků. Soutěž probíhá turnajovým způsobem, kde na dané kolo vždy dorazí 3-5 teamů a hraje se systémem každý s každým. Do soutěže naši hráči vstupovali zpočátku jako otloukánci. Cíl byl nehledět na výsledek , připravit se na jarní část žákovské ligy a více zapojit méně zkušené nové hráče.
       Průběh ovšem zdaleka předčil naše očekávání . Nejenže naši nastříleli více než dvojnásobek gólů, jak za celou podzimní část ligy , ale také jich mnohem méně obdrželi , což vygradovalo dnešní remízou 10:10 s jedním z čelních teamů naší ligy. A i v ostatních zápasech se bylo na co dívat.
          Takže kluci děkujeme a „Huu Huuuuuuu MAJLONT!“

Muži B zakončili podzimní část sezóny bez výhry, v Telnici prohráli 33:21

Muži B měli poslední šanci získat dva body za výhru v podzimní části sezóny, když vycestovali za Brno do nedaleké Telnice. Soupeř však v domácím prostředí, kde se hraje v přetlakové hale na povrchu sestaveném z podivných plastových čtverečků, body často nerozdává. Pro mnohé hráče to byl též zážitek nostalgický, neboť tomu není až tak dávno, co se v Maloměřicích hrálo na stejném povrchu pod širým nebem, a poté i v přetlakové „bublině“. Sentiment šel ovšem při utkání stranou, pro Telnici byla přijatelná pouze výhra a naopak Maloměřice hrály o čest a potažmo čestný úspěch. Dle očekávání do zápasu lépe vstoupila Telnice, která byla nebezpečná převážně ze spojek, a využívala obrany s předsunutou střední spojkou, což úspěšně narušovalo kombinace hostí. Po ospalejším začátku se ale Maloměřicím podařilo srovnat tempo, v obraně lépe pokrývaly spojkové prostory a v útoku pečlivě a trpělivě čekaly na svou příležitost. Zápas začal byl vyrovnaný a na domácí brzy padla nervozita. Jistojistě čekali snadnější průběh a odevzdaného soupeře, ale ani jedno se jim nedostalo. Hostům se trpělivost v útoku a preciznost na obraně vyplatila, poločas skončil za přijatelného stavu 16:13. O to větší motivaci měli domácí při vstupu do druhé půle. Zlepšili důraz na obraně a postupně zvyšovali rozdíl ve skóre. K tomu jim dopomohla i vyloučení na straně Maloměřic, které v průběhu druhého poločasu vyzkoušely osobně odříznout nebezpečné spojky domácích. Ani to však nepomohlo a Telnice se dostala k bezpečnému gólovému náskoku, aby nakonec zvítězila v poměru 33:21. Maloměřice ovšem předvedly, že dokáží hrát vyrovnaně i s tabulkově silnými soupeři. Ačkoliv přezimují na posledním místě tabulky, jaro bude dozajista velmi zajímavé a Maloměřice se budou prát o každý bod.

MamutCup turnaj mladších žáků 15.12.

15.12. se v naší hale konal tradiční MamutCup . Ten byl tentokrát vypsán pro kategorii mladších žáků.  I v předvánočním shonu se podařilo zajistit účast opravdu kvalitních týmů z Olomouce, Bratislavy, Zlína, Hranic a Újezdu . Náš tým , který byl  z nadpoloviční části tvořen hráči spadajícími do minižáků , nebo nováčky sice nebyl pro ty nejlepší větším soupeřem, ale kluci bojovali a ostatním týmům  paky byli důstojnými protivníky.  Konečné pořadí  turnaje  1.Olomouc , 2.Bratislava, 3. Újezd , 4. Zlín, 5.Hranice , 6.Majlont  .