Mladší žáci

Tabulka a rozlosování

28.30.8.2020  Silně obsazený závěrečný turnaj v Polance nad Odrou , byl dobrou prověrkou před stratem do ligy . Naši se neztratili a konečné 7. místo je super!!!!

————————————————————————————————————————

22.23.8.2020 Turnaj Partner Cities Cup 8. místo, ale hlavně knečně po dlouhé době ostré zápasy.

9.2.2020 Na naší hale proběhl výborně obsazený TEAMSTORECUP . V konkurenci 8 družstev (Kuřim,Supava(SK),Bohunice, Hostěrádky, Juliánov,Hranice a nši kluci postavili opět mužstva A i B) jsme uhráli 5. a 6. místo.

 

25.1.2020 Z Prostějova vezeme po parádním výkonu bronzovou medaili . Ve velmi dobře obsazeném turnaji (KP Brno , Hlučín, Prostějov , Rožnov, Majlont)  naši hráči vybojovali místo na bedně . Výsledky Majlonťáků : s Hlučínem 16:5 , s Prostějovem 19:8, s KP Brno 13:15 a Rožnovem 8:19

——————————————————————————————————————————

11.1.2020 Hned první víkend v novém roce jsme na naší hale  pořádali další Mamut CUP . Turnaje se účastnilo 5 týmů: SK Hostěrádky, HC Kuřim, HC Tatran Bohunice a z našich se poskládali opět dvě mužstva SHC Maloměřice A a SHC Maloměřice B. Většina zápasů se rozhodovala až v koncovce a končila rozdílem pár gólů.  Naši kluci Majlont B ztratili pouze jediný bod a turnaj celkově ovládli , Majlont A vybojoval krásné 4.místo ,když za sebou nechal mužstvo Hostěrádek.

 

——————————————————————————————————-

7.12.2019 Na naší hale jsme pořádali již tradiční turnaj Mamut CUP . Turnaje se účastnilo 5 týmů: SK Hostěrádky, SK Juliánov, HC Kuřim a z našich se poskládali dokonce dvě mužstva SHC Maloměřice A a SHC Maloměřice B. Celý turnaj byl hodně vyrovnaný a většina zápasů končila rozdílem jednoho, či dvou gólů.  Naši kluci Majlont A urvali „na bedně“ 3. místo za Juliánovem a Kuřimí, Majlon B vybojoval krásné 4.místo ,když za sebou nechal mužstvo Hostěrádek.

——————————————————————————————————-

 

10.11.2019  V infarktovém zápase proti Sokolnicím , kde se vedení přelévalo z jedné na druhou stranu a žádný tým nevedl o více než 2 branky, se štěstěna nakonec přiklonila k domácím klukům ze Sokolnic a o jedinou branku zvítězili 16:15 .

——————————————————————————————————-


2.11.2019 V domácím zápase proti Ivančicím mladší žáci sice na body nedosáhli ,ale i díky velké  bojovnosti jsme poprvé v sezóně dokázali soupeři nastřílet 20 gólů . Díky patří i domácím  MajlontFans, kteří našim klukům vytvořili atmosféru hodnou extraligového zápasu 🙂

—————————————————————————————————-

20.10.2019 Naši mladší žáci odehráli výborné utkání 5. kola JM ligy proti sokolu Hostěrádky. Po celou dobu zápasu kluci vedli a postupným navyšováním skóre si s velkou pohodou dokráčeli k letos první ligové výhře 16:6. Věřím, že nyní budou již body mladým Majlonťákům  jen a jen přibývat a úsměvy na konci zápasů jen tak nezmizí.

————————————————————————————————–

14.9. Dnešní zápas proti Bohunicím sice nedopadl naší výhrou, ovšem předvedená hra a hlavně konečně plodná koncovka ukázala, že jdeme dobrou cestou. Oproti prvnímu zápasu jsme nastříleli takřka dvojnásobek gólů a i méně  balónů skončilo v naší brance. Zejména start do druhé poloviny, ve které jsme se ze ztráty 7gólů dostali na rozdíl dvou branek, byl v podání mladých Majlonťáků mimořádně povedený. Po loňské sezóně, kdy skrz většinu hráčů z minižáků, bohužel  na výhru nešlo ani pomyslet , tak můžeme nyní směle konstatovat, že je jen otázkou času, kdy se dostaví první výhra.  Opět děkuji všem sedmi hráčům, kteří museli odehrát celé utkání bez střídání a bojovali do poslední minuty zápasu.

————————————————————————————————-

1.9. Mladší žáci se na mezinárodním turnaji Partners Cities Cup umístili na slušném 12. místě . S pouze jedním hráčem na střídání, v 35°C vedru a výpomocí některých minižáků je to super výsledek. Více informací a fotek naleznete v sekci Archiv , nebo na našem Facebooku.

——————————————————————————————————-

 

Mladší žáci

DatumDomácíČas/VýsledekHostéSoutěžSezónaMísto zápasuČlánekDen zápasu