Tatran Litovel vítězně nad SHC Maloměřice Brno: 47:29

Brno, 23. března 2024, 15:00 – V hale Maloměřice se odehrálo soutěžní utkání mladších dorostenců druhé ligy házené mezi týmem SHC Maloměřice Brno a Tatranem Litovel. V závěru vyšel vítězně z Tatran Litovel, který porazil domácí tým se skóre 47:29.

První poločas začal otevřeně a hráči obou týmů předváděli vyrovnaný výkon. Nicméně postupně si Tatran vypracoval náskok až na čtyři branky, který udržel i do konce prvního poločasu, kdy skončilo skóre 15:20 ve prospěch hostí.

Ve druhém poločase započala dominance Litovle, která si postupně navýšila svůj náskok. Maloměřice se snažily odpovídat, ale jejich snaha nestačila na pozorně hrající Litovel. Utkání tak skončilo vítězstvím Tatranu Litovel se skóre 47:29.

Nejlepším střelcem utkání se stal hráč hostujícího týmu Vašíček Tomáš, který se zapsal celkem 13 góly. Na straně Maloměřic nejvíce bodů zaznamenal Stohr Pavel s celkem 6 góly.

Tímto vítězstvím si Tatran Litovel upevnil třetí místo v tabulce druhé ligy mladších dorostenců, zatímco SHC Maloměřice Brno zůstává na osmé příčce.

Tatran Litovel tak dál pokračuje ve svém úspěšném tažení v této sezóně, zatímco SHC Maloměřice Brno bude hledat způsoby, jak zlepšit své výkony v závěrečných zápasech sezóny.

Ota Veselý