SHC MALOMĚŘICE BRNO – HCB KARVINÁ 27:36 (19:19) | 27.9.2023
Rozhodčí: Milan Hájek – Tomáš Kozler
Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/6
Vyloučení: 3:0
Diváci: 108

Zlomové momenty: Domácí Maloměřice hrály v úvodní půli famózně a proti silné Karviné dokázaly před odchodem do kabin uhrát výsledek 19:19. Po přestávce si však vzal slovo Baník, který soupeře na deset minut hry naprosto eliminoval, zatímco skóroval hned devětkrát v řadě. Po povedené pasáži si hosté kontrolovali vedení až do konce.

Zajímavost zápasu: Maloměřice dokázaly Karviné vstřelit více branek pouze jedenkrát, a to před téměř dvěma lety, kdy padly v přestřelce 31:38.

Nejlepší střelec: Pro domácího Sinishu Pavlova šlo o střelecky nejpovedenější duel sezony, v předchozích třech zápasech nasázel dohromady čtyři branky. Na druhé straně byli rovněž šestigóloví Denis Harabiš a Jonáš Patzel.

Co výsledek znamená: Karviná dotáhla na čele stoprocentní Brno a Duklu Praha. Majlont se drží se dvěma body ve spodních patrech tabulky.

Zdroj: handball.cz