Jasné vítězství Kopřivnice nad Áčkem

KH ISMM KOPŘIVNICE – SHC MALOMĚŘICE BRNO 35:23 (17:12)

Naopak jednoznačný průběh měl duel mezi Kopřivnicí a Maloměřicemi. Domácí si už na startu duelu vybojovali vedení 3:0, ve 12. minutě vedli – mimo jiné po dvou brankách Janů Gřese a Hanuse – už 8:3. Po time-outech na obou stranách se brněnští házenkáři soupeři gólově přiblížili, těsně před koncem poločasu stáhli manko na rozdíl tří branek, v posledních 120 vteřinách před přestávkou ale udeřili ještě Grizelj Domagoj a Gřes, oba celky se tak rozcházely do kabin na stavu 17:13.

Ve druhé půli Kopřivničtí přeřadili na vyšší rychlostní stupeň. Ačkoliv dvakrát za sebou skóroval hostující Viktor Hastík, stejný hráč pak nabídl soupeři přesilovku faulem. Během dvouminutového trestu sice nepadla ani na jedné ze stran branka, hned vzápětí pak však vstřelili domácí tři branky bez odpovědi a vzali si zpět pohodlný náskok. Ten navíc postupem času navyšovali.

Koncovku duelu uzavřela Kopřivnice góly Davida Zimy a Jaromíra Petříka, ze souboje si odnesla dva body po výhře 35:23. Po vítězství patří ISMM šestá příčka tabulky, Maloměřice zůstávají na posledním místě.

Zdroj: handball.cz