Nový trenér házenkářů Maloměřic: Jiří Mičola

Mezi svátky se vedení maloměřických házenkářů dohodlo na spolupráci u družstva extraligových mužů s trenérem Jiřím Mičolou, bývalým významným hráčem a později trenérem HC Zubří.

 

Ten naposledy trénoval ve Zlíně, kde měl na starosti postupně obě složky, nejdříve chlapeckou a následně i ženskou kategorii. Před tím působil na trenérské lavičce HC Zubří a byl i při zisku posledního mistrovského titulu HC Zubří. Zkušenosti ovšem nasbíral i jako trenér na úrovni reprezentace ČR v juniorských a dorosteneckých kategoriích. Hlavním úkolem budou záchranářské práce v Chance Extralize mužů, k čemuž mu bude dopomáhat jako asistent, jeho bývalý spoluhráč ze Zubří Pavel Čejka. Pavel zná dobře maloměřické prostředí i základní osu mužstva, v podstatě jemu vděčí majlontští házenkáři za výkonnostní posun, který před lety vyústil v postup do nejvyšších soutěží ČR. Nezbývá než popřát Jirkovi hodně štěstí, a ať se mu v novém působišti daří.

Klub je velmi rád, že dokázal udržet dosavadního trenéra mužstva mužů Františka Urbana ve svých řadách, a který se nyní bude v klubu věnovat v pozici šéftrenéra nově udělenému tréninkovému středisku mládeže (tzv. SpS).

 

O avizovaných změnách v hráčském kádru budeme informovat po dokončení všech jednání, již nyní můžeme informovat o tom, že v klubu již nadále nebude pokračovat Sinisha Pavlov. Za jeho služby Sinishovi děkujeme a přejeme mu v dalším působišti hodně štěstí.

 

Otakar Veselý