SHC Maloměřice Brno dominuje na turnaji mladších žáků v házené v Juliánově

Dne 23. března 2024 se konal v Juliánově turnaj mladších žáků v házené, 2. kola stříbrné skupiny pro jarní část soutěže. SHC Maloměřice Brno ukázalo svou sílu a suverenitu na hřišti, což se projevilo v jejich výsledcích během tohoto kola.

V prvním zápase se SHC Maloměřice Brno postavilo proti týmu Sokol Juliánov. Byl to vyrovnaný souboj, ale nakonec se SHC Maloměřice podařilo vyhrát 20:12. Jejich následující zápas s týmem Házená Legata Hustopeče byl jednoznačnou demonstrací jejich schopností, když zvítězili s výsledkem 20:1.

Další zápasy byly také plné dramatických momentů. V souboji se SKKP Handball Brno B dokázali hráči SHC Maloměřice udržet nervy na uzdě a zvítězit 16:12. Poté se utkali s týmem Sokol Nové Bránice, kde znovu ukázali svou převahu, vyhrávajíce 19:13.

„Jsme velmi spokojeni s výkonem našich hráčů. Dokázali předvést své dovednosti a ukázali skvělou týmovou práci,“ uvedl trenéři SHC Maloměřice Brno po turnaji.

Celkově bylo druhé kolo turnaje velmi úspěšné pro SHC Maloměřice Brno, které absolvovali bez ztráty jediného bodu. Jejich výkony jsou nejen důkazem jejich talentu, ale také práce a odhodlanosti, kterou vkládají do tréninku a zápasů.

Otakar Veselý